کتاب مرجع WorldCat

download pdf Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz, دانلود Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz,Gustav Kuschinsky, کتاب های Gustav Kuschinsky,Mainz [s.n.] 1981, لیست کتاب های Mainz [s.n.] 1981,WorldCat, کتاب های WorldCat

مطمئنم می‌توانیم در جام جهانی جادو کنیم / کارلوس کی‌روش

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش در جریان کنفرانس مطبوعاتی امروز که به میزبانی بانک سامان در هتل المپیک برپا شده است بود در باره قرعه کشور عزیزمان ایران در جام ..

ادامه مطلب

جهت یک بازیکن خوش یمن شد!

به گزارش خبرآنلاین؛ می گویند هر بازیکنی به برنامه 90 برود، روزگارش سیاه می شود. حتی بازیکنان با شوخی و خنده این عنوان را به هم می گویند. خیلی از باز..

ادامه مطلب

از بین بردن ما از ACL صحت ندارد / نفت مدارکش را جهت تایید AFC ارسال نکرده کلوب نفت/ فدراسیون فوتبال

در حالی که فدراسیون فوتبال اعلام کرد کلوب نفت هیچ گونه سند و مدرکی جهت کسب مجوز حرفه‌ای از سوی AFC و حضور در لیگ قهرمانان آسیا ارسال نکرده هست، مسوولان کلوب ن..

ادامه مطلب

با حضور هواداران مراسم خوش حالی افزایش می‌گیریم / بعد از بازی با سوریه قراردادم را امضا می‌کنم ، دژاگه

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین نوبت صبح شاگردان کارلوس کی روش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.  دژاگه: با حضور ه..

ادامه مطلب

آزمایش کی‌روش جواب داد ، زوج خط دفاعی تیم‌ملی جوان شد

کارلوس کی‌روش در بازی برابر کره از زوج خط دفاعی محمد انصاری و پورعلی‌گنجی استفاده کرد.  زوج خط دفاعی تیم ملی جوان شد/ آزمایش کی روش ج..

ادامه مطلب

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر مونته‌نگرو با دبل سردار آزمون

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی کشور عزیزمان ایران در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی مونته نگرو رفت که در این دیدار شاگردان کی روش برابر میزبان به برتر..

ادامه مطلب

سردرگم مثل استقلال علی‌منصور

به گزارش خبرآنلاین؛ ترکیب استقلال در ابتدای بازی که تعجب همه را برانگیخته بود، در آخر نیمه اول کار دست استقلال داد. منصوریان که به شکل عجیبی از 8 عن..

ادامه مطلب