کتاب مرجع WorldCat

download pdf Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz, دانلود Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz,Gustav Kuschinsky, کتاب های Gustav Kuschinsky,Mainz [s.n.] 1981, لیست کتاب های Mainz [s.n.] 1981,WorldCat, کتاب های WorldCat

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در مراحل نهایی

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در شهرک غزالی ادامه دارد و عوامل سریال را جهت پخش در سال آینده آماده می‌کنند.

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در مراحل نهایی

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در مراحل پایانی

عبارات مهم : زندگی

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در شهرک غزالی ادامه دارد و عوامل سریال را جهت پخش در سال آینده آماده می کنند.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری این سریال به کارگردانی شهاب عباسی که از اواسط شهریور ماه در شهرک غزالی شروع شده است بود به روزهای نهایی خود نزدیک می شود.

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در مراحل نهایی

با توجه به نزدیک شدن به ایام عید عوامل این سریال در شهرک غزالی مشغول ضبط قسمت های نهایی هستند و با برنامه ریزی انجام شده است تصویربرداری «افسانه هزار پایان» پیش از عید نوروز به آخر می رسد.

«افسانه هزار پایان» یک طنز موقعیت و کمدی فانتزی است که شهاب عباسی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. این سریال به سرپرستی حسن وارسته و به قلم حمزه صالحی به نگارش درآمده است.

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در شهرک غزالی ادامه دارد و عوامل سریال را جهت پخش در سال آینده آماده می‌کنند.

سریال «افسانه هزارپایان» داستان زندگی خانواده ای است که به بهانه تهیه جهیزیه عروسی راهی سفر می شوند ولی با حمله راهزن ها به کاروان ارزش مسیر زندگی ارزش عوض کردن می کند.

از جمله بازیگران این مجموعه می توان به نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی، مهران رجبی، عزت الله مهرآوران، محمد نادری، شهرزاد کمالزاده، بیوک میرزایی، عزت الله رمضانی فر، تورج نصر، ابراهیم شفیعی، کیمیا گیلانی، مرتضی رستمی، سوزان عزیزی، حامد تهرانی، حمید نیک نبرد، کیوان ملک مطیعی، سالار کریمخانی، افشین قدیمی، سارا والیانی، حسین میرزاییان، فرشته ترابی، مریم حسین زاده،آناهیتا خسروی اشاره کرد.

مجموعه طنز «افسانه هزار پایان» در ایام دهه فجر هر شب ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه نسیم و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۹ از شبکه پنج انجام می شد.

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» در مراحل نهایی

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | پایان | مجموعه | افسانه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: