کتاب مرجع WorldCat

download pdf Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz, دانلود Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz,Gustav Kuschinsky, کتاب های Gustav Kuschinsky,Mainz [s.n.] 1981, لیست کتاب های Mainz [s.n.] 1981,WorldCat, کتاب های WorldCat

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رئیس‌جمهور سابق دلواپس اوضاع پرونده قضایی خود شد؟ ، نامه محمود احمدی‌نژاد به مدیر قوه قضاییه

محمود احمدی‌نژاد انگار قرار نیست که هیچ‌یک از کارها دستگاه قضا را بدون پاسخ بگذارد.

رئیس‌جمهور سابق دلواپس اوضاع پرونده قضایی خود شد؟ ، نامه محمود احمدی‌نژاد به مدیر قوه قضاییه

نامه محمود احمدی نژاد به مدیر قوه قضاییه /رئیس جمهور سابق دلواپس اوضاع پرونده قضایی خود شد؟

عبارات مهم : پرونده

محمود احمدی نژاد انگار قرار نیست که هیچ یک از کارها دستگاه قضا را بدون پاسخ بگذارد.

اعتماد نوشت:از بازداشت اطرافيانش گرفته كه به بهانه آن يا درخواست بازديد از كل زندان اوين را دارد يا خواستار آزادي فوري ارزش مي شود تا اعتراض مسوولان قضايي به عدم ارسال ليست مفسدان اقتصادي در دوران رياست جمهوري اش ، كه او را به مكاتباتي وامي دارد تا گزارش هاي دستگاه هاي اجرايي در مورد تخلفات صورت گرفته را به آن پيوست كند.

رئیس‌جمهور سابق دلواپس اوضاع پرونده قضایی خود شد؟ ، نامه محمود احمدی‌نژاد به مدیر قوه قضاییه

اين بار هم محمود احمدي نژاد در آخرين پاسخگويي به مقامات قضايي، آنجا كه از ارسال پرونده اش به دادسرا باخبر مي شود، دست به قلم شده است و باز هم نامه اي را خطاب به آيت الله آملي لاريجاني مي نويسد.

در سايت دولت بهار آمده است: «محمود احمدي نژاد، رييس جمهور سابق و عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، نامه مهمي را خطاب به آيت الله آملي لاريجاني رييس قوه قضاييه نوشت كه روز يكشنبه تحويل دفتر ايشان شد.» اين سايت در ادامه خبر داد كه «محمود احمدي نژاد در اين نامه، به نقض قوانين و مقررات و حقوق اساسي مردم در دستگاه قضايي و بي پروايي برخي افراد در سوءاستفاده از قدرت براي پي جويي مقاصد سياسي شديدا اعتراض كرده و خواستار احياي حقوق مردم و جلوگيري از کارها خلاف قانون در دستگاه قضا شده است است.»

محمود احمدی‌نژاد انگار قرار نیست که هیچ‌یک از کارها دستگاه قضا را بدون پاسخ بگذارد.

نگراني احمدي نژاد از آینده خود يا بقايي؟

اگرچه متن كامل نامه محمود احمدي نژاد به رييس قوه قضاييه منتشر نشده و سايت دولت بهار، تنها عنوان آن را منتشر كرده هست، ولی نمي توان آن را بي ربط به بیانات اخير دادستان كل كشور دانست. اظهاراتي كه محمدجعفر منتظري در بحث مربوط به روند رسيدگي به پرونده رييس دولت هاي نهم و دهم عنوان كرده بود: «يك سري گزارش هايي دريافت شد و پرونده وي به دادسرا ارجاع و در مناسب ترین وقت مورد رسيدگي قرار مي گيرد.» هرچند منتظري از زماني كه رسيدگي به اين پرونده در دادسرا به خود تخصیص داده شده است مي دهد تا به صدور كيفرخواست بينجامد، خبر نداد ولی مي توان با اظهاراتي كه در هفته اي كه گذشت از سوي مقامات قضايي عنوان شد، اين گونه دريافت كه پرونده محمود احمدي نژاد ديگر همچون گذشته براي دستگاه قضايي وقت گير نخواهد بود.

چه آنكه آنان اكنون همان گزارش هايي را كه ٤ سال منتظر دستيابي به آن بودند دريافت كرده اند و شايد خيلي سریعتر بخواهند براي هميشه به رسيدگي به اين پرونده پايان دهند. با اين حال مي توان گفت كه محمود احمدي نژاد، صدور احضاريه ديگري از سوي دادگاه را بيش از هر وقت ديگري به خود نزديك تر مي بيند كه اين گونه دست به قلم شده است و به نقض قوانين و مقررات و حقوق اساسي مردم معترض مي شود.

اما عنوان ديگري را نيز مي توان به نگراني هاي محمود احمدي نژاد افزود و آن فرا رسيدن وقت دادگاه يار هميشگي اوست؛ حميد بقايي كه به گفته وكيلش چيزي تا وقت حضور او در دادگاه براي پاسخگويي به اتهامات مالي اش باقي نمانده هست، شايد نشانه ديگر محمود احمدي نژاد از نگارش اين نامه باشد.

رئیس‌جمهور سابق دلواپس اوضاع پرونده قضایی خود شد؟ ، نامه محمود احمدی‌نژاد به مدیر قوه قضاییه

آنجا كه او در نامه اخير خود به «بي پروايي برخي افراد در سوءاستفاده از قدرت براي پي جويي مقاصد سياسي شديدا اعتراض كرده و خواستار احياي حقوق مردم و جلوگيري از کارها خلاف قانون در دستگاه قضا شده است است»، واژه هاي آشنايي است كه همواره از سوي حلقه چندنفره نزديكان او مطرح مي شود. آن هم درست زماني كه حكم بازداشتي براي آنان صادر مي شود يا با قيد وثيقه آزاد مي شوند و در مراسم آزادي خود هر آن طور كه دل ارزش مي خواهد در مورد عملكرد دستگاه قضا اظهارنظر مي كنند.

محمود احمدی‌نژاد انگار قرار نیست که هیچ‌یک از کارها دستگاه قضا را بدون پاسخ بگذارد.

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | دستگاه | محمود احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: