کتاب مرجع WorldCat

download pdf Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz, دانلود Erinnerungen eines Pharmakologen ; Vortrag, gehalten am 10.02.1981 im Medizinhistorischen Institut Mainz,Gustav Kuschinsky, کتاب های Gustav Kuschinsky,Mainz [s.n.] 1981, لیست کتاب های Mainz [s.n.] 1981,WorldCat, کتاب های WorldCat

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر + سارقان مسلح چندین فقره موتور سیکلت‌ بازداشت شدند

دادستان عنبرآباد از دستگیری سارقان مسلحی خبر داد که به دزدی چندین فقره موتورسیکلت اقدام کرده‌اند.

تصویر + سارقان مسلح چندین فقره موتور سیکلت‌ بازداشت شدند

سارقان مسلح چندین فقره موتور سیکلت بازداشت شدند + عکس

عبارات مهم : اعتراف

دادستان عنبرآباد از دستگیری سارقان مسلحی خبر داد که به دزدی چندین فقره موتورسیکلت اقدام کرده اند.

به گزارش میزان، در تاریخ بیست و پنجم فروردین ماه سال جاری، در پی دستگیری متهم «ع.چ» در روستای شهید دهقان پور کرمان و كشف یك قبضه سلاح كلاشینكف از وی، عنوان به طور خاص در دستور كار قرار داده شد و بعد از ارجاع پرونده به بازپرسی شعبه اول، جلسه اولیه بررسی و كشف جرایم ارتكابی با حضور بازپرس برگزار شد.

تصویر + سارقان مسلح چندین فقره موتور سیکلت‌ بازداشت شدند

سبحانی دادستان عنبراباد در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در تشریح شرح این خبر گفت: با تشكیل تیم تحقیق و تیم عملیاتی، متهم لب به اعتراف گشود و بیان کرد که با همدستی دو فرد دیگر، به دزدی چندین فقره موتورسیکلت اقدام می کردند.

بلافاصله بعد از این اعترافات دستور جلب سایر متهمان از سوی بازپرس صادر و با انجام عملیات ضربتی در تاریخ دوم اردیبهشت دستگیر و با حضوربازپرس و پیگیری شخص دادستان تحقیقات از وی شروع شد كه در همان ابتدا به نگهداری و فروش یك قبضه سلاح جنگی سیمینف نزد فردی به هویت «ر. الف» اعتراف کرد.

دادستان عنبرآباد از دستگیری سارقان مسلحی خبر داد که به دزدی چندین فقره موتورسیکلت اقدام کرده‌اند.

با صدور حكم جلب وی به وسیله بازپرس و پیگیری اطلاعاتی این فرد در روستای سعد آباد شناسایی و دستگیر شد و اقرار کرد که سلاح را به فردی با هویت «الف.الف» تحویل داده است كه طی تماس تلفنی با قاضی حكم جلب وی نیز اخذ شد و درنهایت سلاح جنگی سیمینف به وسیله خانواده وی به مامورین تحویل داده شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

متهمان همچنین در تيراندازی منجر به خسارت تابلوبرق در روستای تل شيراز و تيراندازی منجر به جرح یکی از شهروندان مشاركت داشته اند.

واژه های کلیدی: اعتراف | تحقیقات | اعترافات | دستگیری سارقان مسلح | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs